INFORMACJE

O MARCE

Nasze ubrania powstają z myślą o Tobie. Kreując nowe wzory myślimy o tym jak dobrze będzie Ci sie nosiło nasze ubrania. Czy będziesz nosił ubrania ROTY do pracy, czy też na spotkania z przyjaciółmi albo na mecze? Zastanawiamy się co chcesz wyrazić nosząc patriotyczne barwy. Czy jest to duma że jestes Polakiem... czy chcesz oddać hołd bohaterom minionych dni... czy też zaakcentować wartości naszej nacji?

Jesteśmy stąd. Kochamy Polskę i nasze podwórko. Niech każdy kto wchodzi na nasz teren wie że ma do czynienia z prawdziwymi Polakami.


JAK ROBIMY NASZE UBRANIA?

WYPRODUKOWANO W POLSCE – MADE IN POLAND

Jesteśmy dumni że wszystkie komponenty potrzebne do uszycia naszych ubrań, a także koncepcje, grafiki i nadruki powstają w Polsce.

Za każdym produktem stoi idea i myśli. Siadamy do stołu projektowego, szykując dla Ciebie nową koszulkę. Poprawiana kilkanaście razy grafika, trafia w końcu do druku na wcześniej skrojone, przygotowane i wykrojone bawełniane części koszulki. Po zadrukowaniu koszulka jest zszywana, wszywane są taśmy, potniki, metki.

Gotowa koszulka zostaje ozdobiona metkami, zafoliowana i spakowana do ozdobnego pudełka.

A potem trafia do Ciebie...

GRAFIKI – utalentowani, młodzi, polscy graficy pracują, projektują i wymyślają wzory dla ciebie abyś mógł potem z dumą manifestować swoją polskość.

NADRUKI - wykonane są metodą sitodruku ( nadruk jest potem zasilikonowany, co daje niezwykłą trwałość i jest bardzo przyjemny w dotyku) lub też metodą sublimacji gdzie zadrukowujemy cały przód koszulki abyś mógł wyrazić to co chcesz.

DZIANINA -100% wysokogatunkowej bawełny (210g) o gęstym splocie. Dzianina z podwójnego przeplotu, czesana .

SZYCIE – każda koszulka jest dokładnie przeszywana przez wykwalifikowane szwaczki, w polskiej szwalni z zachowaniem dbałości o każdy detal i ścieg.

JAKOŚĆ – najlepsza bawełna, odporna na deformację i kurczenie dzięki wstępnemu procesowi wykurczania.

 

W NASZE UBRANIA WKŁADAMY SERCE I CAŁY SWÓJ TALENT ABYŚ MÓGŁ CIESZYĆ SIĘ NAJLEPSZĄ, POLSKĄ JAKOŚCIĄ I JEDNOCZEŚNIE Z DUMĄ MANIFESTOWAĆ SWOJĄ POLSKOŚĆ, PRZEKONANIA I WARTOŚCI!


KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

Koszty i terminy dostawy

16 zł - przesyłka kurierska 

przy dokonaniu przedpłaty na konto (niezależnie od wielkości zamówienia)

Tylko na terenie Polski.

15 zł – przesyłka do paczkomatu InPost

przy dokonaniu przedpłaty na konto (niezależnie od wielkości zamówienia)

Tylko na terenie Polski.

22 zł - przesyłka kurierska za pobraniem

Tylko na terenie Polski.

 

Przesyłka Zagraniczna

przy dokonaniu przedpłaty na konto lub PayPalem (niezależnie od wielkości zamówienia)

Poczta Polska - cały świat: 65 zł

Towar wysyłany jest jako przesyłka polecona w ciągu 48 godzin.

Sklep zastrzega sobie wysyłkę w terminie późniejszym w przypadku wystąpienia braku zamówionego towaru w magazynie. O ewentualnym opóźnieniu klient zostanie poinformowany drogą mailową.

 

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, pakowanie paczki);

- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

 

Towar wysyłany jest jako przesyłka polecona w ciągu 48 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku). W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie poinformujemy Klienta o innym możliwym terminie realizacji.

Towar powinien dotrzeć do Klienta w ciągu 2-4 dni od daty wysyłki. Przy powyższym terminie nie uwzględnia się sobót, niedziel oraz dni wolnych. Sklep nie odpowiada za opóźnienia spowodowane nieprawidłową pracą firmy kurierskiej.

W przypadku zamówień realizowanych formą płatności za pobraniem, zamówienie realizujemy natychmiast po otrzymaniu jego potwierdzenia od Klienta, przy płatności w formie przelewu na rachunek bankowy, po otrzymaniu z naszego banku potwierdzenia o wpływie pieniędzy.

 

Płatność 

Płatność za towar może być dokonywana w następujący sposób: 

Przed wydaniem towaru: tradycyjny przelew na rachunek bankowy

 

dane do przelewu:

SPJ GROUP Sp.z o.o. 

ul. Klonowa 55

Kielce 25-553

nr konta mBank: 36 1140 2004 0000 3102 7677 2094

 

 -przelew bankowy on-line za pośrednictwem Dotpay.pl W momencie odbioru towaru: 

- gotówką do rąk kuriera, w przypadku dostawy towarów w opcji „za pobraniem”.

 


ZWROTY

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy

  1. Prawo odstąpienia od umowy

Mają  Państwo  prawo  odstąpić  od  niniejszej  umowy  w  terminie  14  dni  bez  podania  jakiejkolwiek przyczyny.

Termin  do  odstąpienia  od  umowy  wygasa  po  upływie  14  dni  od  dnia  w  którym  weszli  Państwo  w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby  skorzystać  z  prawa  odstąpienia  od  umowy,  muszą  Państwo  poinformować  sklep

www.rotapolska.pl o Państwa decyzji. Można zrobić to np. wysyłając list lub wiadomość e-mail.

Dane kontaktowe:

SPJ GROUP Sp.z o.o. 

ul. Klonowa 55

Kielce 25-553

E-mail: sklep@rotapolska.pl

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania  przysługujpopocącego  Państwu  prawa  odstąpienia  od  umowy  przed  upływem  terminu  do odstąpienia od umowy.

  1. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności,  w  tym  koszty  dostarczenia  rzeczy  (z  wyjątkiem  dodatkowych  kosztów  wynikających  z wybranego  przez  Państwa  sposobu  dostarczenia  innego  niż  najtańszy  zwykły  sposób  dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte  w  pierwotnej  transakcji,  chyba  że  wyraźnie  zgodziliście  się  Państwo  na  inne  rozwiązanie;  w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze  zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz na adres:

SPJ GROUP Sp.z o.o. 

ul. Klonowa 55

Kielce 25-553

E-mail: sklep@rotapolska.pl

 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.